Parę słów o mnie

W fotografii szukam emocji. Jestem otwarta i niezwykle ważny jest dla mnie dobry kontakt z innymi ludźmi. Zaprzyjaźniam się z „moimi” Parami i do każdej podchodzę jak do tej jedynej i najulubieńszej ;) Uwielbiam się śmiać choć notorycznie płaczę na ślubach… Jestem uzależniona od kawy i dobrej książki. Miewam 100 pomysłów na minutę i aż palę się do ich realizacji. Popadam w skrajności – lubię bardzo jasne lub bardzo ciemne zdjęcia. Uwielbiam styl reportażowy – nie ingeruję w przebieg uroczystości a na plenerach staram się wykonywać jak najmniej pozowanych zdjęć. Nie boję się wyzwań i ciężkiej pracy, wstanę o każdej porze i pojadę z Wami wszędzie bo Wasze zdjęcia są tego warte.

Jako wnuczka pracownika łódzkiej wytwórni filmowej już od dziecka miałam kontakt z fotografią. Swoją pierwszą lustrzankę kupiłam ponad 8 lat temu aby móc fotografować wszystkie ważne momenty z życia swojego i mojej rodziny, wtedy to zakochałam się w fotografii po raz pierwszy. Kilka lat później zostałam poproszona o wykonanie zdjęć na ślubie swojego kuzyna i zakochałam się po raz drugi. Obecnie posiadam dwa aparaty, jasne szkła, lampy i mobilne studio do fotografii dziecięcej. Ukończyłam studia na kierunku dziennikarskim o specjalizacji fotografia prasowa, reportażowa i artystyczna. Posiadam też uprawnienia do fotografowania podczas uroczystości kościelnych.

Śluby fotografuję od kilku lat, od niedawna zajmuję się też fotografią noworodkową i dziecięcą. Na jej potrzeby stworzyłam markę Dandelion Props oferującą ręcznie wykonane akcesoria do sesji noworodkowych i dziecięcych. Jestem też pasjonatką Urban Exploringu jeśli więc od pleneru oczekujecie czegoś więcej niż zdjęcia nad stawem w parku, to dobrze trafiliście – na pewno znajdę dla Was niebanalną lokalizację na sesję.

Mieszkam w Łodzi, fotografuję wszędzie.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio

Co mam do zaoferowania?

Uwiecznienie na zdjęciach najważniejszych chwil w życiu jest dla każdego człowieka jedną z najwspanialszych pamiątek, dlatego największą przyjemność sprawia mi kreowanie reportażu ślubnego. Jednak poza fotografią ślubną równie chętnie wykonuję wszelkiego rodzaju inne sesje. Gorąco zapraszam do wzięcia udziału w sesji narzeczeńskiej i portretowej, sesji ciążowej, noworodkowej, rodzinnej a także reportażu z chrzcin i komunii.